Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2017, 21:38   #393
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ode mnie post już jest. Krótki, bo nie specjalnie miałem czas na pisanie dziś, ale myślę, że wystarczy.

Eksploracje świątyni będziemy prowadzić na doku. Jeśli chcecie pogadać z faraonem to piszcie posty lub kontaktujcie się ze mną przez PW - zwykła linijka dialogu wystarczy, otrzymacie odpowiedź i będziecie mogli konwersację umieścić w swoich postach. Unikniemy dzięki temu dokowego bałaganu kilkunastu wypowiedzi jednocześnie.

Jutro biorę się za mapkę, aktualizowanie materiałów, doka i jeśli starczy czasu to zrobię dla was też listę akcji, które możecie zastosować w walce. Poza zwykłym siekaniem mieczem i napinaniem łuku jest tu też jeszcze kilka innych opcji. Na razie dawkowałem te informacje, bo mało kto zna system i rzucałem stosunkowo słabych wrogów, ale teraz z walki na walkę na pewno będziecie coraz więcej wiedzieć i wzrośnie też nieco poziom trudności. A im trudniej, tym lepsze nagrody

P.S.
Czas na odpisy jest do poniedziałku (30.10) włącznie.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 26-10-2017 o 21:50.
Warlock jest offline