Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2017, 16:46   #1
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
[WFRP 2ED.] Noc Krwi




Witam!

W oczekiwaniu na sesję Warhammera Kenshiego, stwierdziłam, że chyba sama spróbuję poprowadzić jakiegoś gotowca i padło na krótką, szybką do rozegrania przygodę "Noc Krwi" z dodatku "Potępieniec", przekonwertowaną przeze mnie do 2 edycji WFRP. Początkowo jest to przygoda drogi, potem rozgrywa się w karczmie "Człowiek w Kapturze". Znajdziecie tu trochę walki i trochę główkowania, więc chyba nikt nie powinien czuć się zawiedziony. Choć początek będzie trochę zmieniony przeze mnie, to jeśli ktoś zna tę przygodę proszony jest o niezgłaszanie się, żeby nie psuć zabawy innym. Możliwe też, że jeśli będziemy się dobrze wspólnie bawić, to będzie opcja pogrania dalej w inne scenariusze z tego dodatku.
Skoro to szybka przygoda, to i pora na szybkie konkrety:
- przyjmę 4-5 graczy,
- przewidywalne tempo odpisów to 4 dni dla graczy, 1 dla mnie,
- posty krótkie, maksymalnie pół A4,
- bez google doca, gra tylko na forum,
- mechanika 2ed będzie, ale pewnie okrojona, żeby zdynamizować sesję. Wszystkie rzuty za Ekranem MG, czyli po mojej stronie ,
- gramy pięć lat po Burzy Chaosu, pewnego jesiennego popołudnia miesiąca Brauzeit, czyli będzie zimno i mokro,
- każdy gra swoją płcią, czyli np. użytkownik Jan Kowalski nie zagra u mnie piersiastą elfią czarodziejką,
- drużyna zna się od jakiegoś czasu,

Jak zrobić KP?
- statystyki losujecie sami, byle bez samych 20 ,
- dozwolone wszystkie rasy z Księgi Zasad,
- dostępne wszystkie profesje z KZ i innych oficjalnych dodatków, na inne potrzebna zgoda MG,
- postaci na pierwszej profesji, darmowe rozwinięcie i 200 PD do wydania. Łaska Shallyi obowiązuje.
- ekwipunek: podstawowy z profesji, zestaw awanturnika plus 7 koron na zakupy. Niechciane przez Was rzeczy z podstawowego ekwipunku przepadają,

Co powinna zawierać KP:
- avatar postaci (200 pikseli szerokości), klimatycznie związane z Młotkiem i koniecznie kolorowe,
- imię i nazwisko, rasę, profesję, wygląd, osobowość (krótko)
- stronę mechaniczną, uzbrojenie, pancerz (w tym punkty zbroi i broni), ekwipunek (ode mnie w prezencie dostajecie wierzchowce),
- krótką historię, kończącą się na podróży traktem z Grunburga do Bögenhafen w Reiklandzie,
Coś o MG?
Ukończyłam na forum dwie przygody, więc o zakończenie tej raczej też nie musicie się martwić. Podobno fajnie piszę oraz umiem budować klimat i z tego, co mi wiadomo, większości graczy dobrze się ze mną gra(ło) . Jestem niekonfliktowa i otwarta na dyskusję na poziomie. Resztą sprawdźcie sobie sami zgłaszając się do rekrutacji

Na pewno o czymś zapomniałam, więc pytajcie w razie czego. No i zapraszam na krótką przygodę w Starym Świecie

Czas na nadsyłanie KP (tylko na PW, najchętniej jako link do doca) upływa 3.11. o północy. Następnego dnia ogłoszę zwycięzców.

ZGŁOSZONE KP:
- AJT
jako Gereke Jutzen (cyrulik),
- Kerm jako Kaspar von Nostitz (łowca nagród)
- Hakon jako Andreas Wolberg (banita)
- Nami jako Maud "Szprycha" (śmieciara)
- Ismerus jako Max Brandyman (kucharz)
- pi0t jako Ludo Kołodziej (strażnik pól)
- Kenshi jako Nils Karsten (włóczykij)
- hen_cerbin jako Żar (fanatyk)
- psionik jako Echard von Hellings (najemnik)
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 03-11-2017 o 11:56.
Tabasa jest offline