Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 13:58   #14
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Di
- Nie znasz zaklęć? A to? - wskazał palcem na twój laptop. Po chwili przywołał ruchem ręki jednego ze swoich kolegów. - powiedz szybko nazwę pierwszego lepszego zaklęcia szukającego. Tamten pomyślał i powiedział - Panda!
- Liczyłem, że stać cię na coś więcej! Panda jest słaby. Jest jednym z bardzo popularnych dawniej zaklęć.
"Im chodzi o program! Zaklęcie to program! Tylko czemu tak dziwnie się do tego odnoszą. Poza tym to ja nie potrafię tak bezbłędnie pisać programów! Ech.. To zajmie mi kilka godzin. A przez to ognisko jest tu taki zaduch..."

Maczu i Marek
Teraz jak rozmawiacie nie będę wam odpowiadał, ale podczas walki owszem. Poza tym oboje macie rycerskie zbroje.
 
Marok jest offline