Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2017, 16:49   #25
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Rzuciłem okiem na podręcznik, padnie pewnie na białego maga. Choć ci kapłanowie lubujący się w dwuręcznych mieczach mają też to coś. Już mi się podoba pomysł, że jako wadę postaci można wybrać obowiązki względem świątyni. Fajnie takie rzeczy osadzają postać w świecie.
Mag bitewny? Tej! To może wyjść całkiem ciekawie. Nie zastanawiaj się długo nad tym, tylko go bieraj. Nie patrz na to, kto co robi, bo i tak nie wiemy kto się dostanie, a chodzi o to, by Tobie się dobrze odgrywało. Magus się przyda

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Chyba że ktoś jeszcze czai się z podobnym pomysłem lub chciałby czaromiotem, to mogę klasycznie zagrać krasnoludzkim wojownikiem. Lubię grać prawie wszystkim.
Nie no, nie powielaj starych schematów. Bieraj "Białasa"
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline