Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2017, 17:04   #52
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Dobra, wrzuciłem moją część.

Jeśli chodzi o gdoca - nie jestem jego fanboyem, ale wszędzie, gdzie gram, jest wykorzystywany i zdążyłem do niego przywyknąć. Nigdy też nie spotkałem się z problemem związanym z umieszczaniem powstałego na gdocu tekstu na forum. Jakoś zawsze szło to bezkonfliktowo i sprawnie. Oczywiście wymaga to dyscypliny już podczas samego pisania, to znaczy pilnować, by tekst powstawał jak najbardziej chronologicznie i w logicznej kolejności.

Osobiście mógłbym się bez niego obyć, tylko nie wyobrażam już sobie, jak tworzyć dialogi gracz - NPC || gracz - gracz, albo po prostu opisywać wspólne, złożone interakcje. Tak, wiem, kiedyś ludzie używali do tego PW albo GG i też się dało No ale człowiek z natury jest wygodnicki, więc jak dla mnie gdoc nie ma lepszej alternatywy.

Jak chcecie poeksperymentować z postami "na avatar", to nie będę oponował.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline