Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2017, 09:06   #22
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Ja też nie jestem zaskoczony, ale szczerze to według mnie wynik pasujący do grupy wyznawców Chaosu.
Tom fajnie to rozpisałeś, ale transporter? Jak sam zauważyłeś jest koszmarnie powolny i ma kiepską zwrotność. Ja obecnie nie mam dostępu do podręcznika, więc nie mogę podać strony, ale może weźmy gotowca z RT i go dopasujmy na ile się da do naszych potrzeb? Fregata jest szybsza i bardziej zwrotna, a my jesteśmy Chaosytami, pewnie sporo uciekania nas czeka :P
Z drugiej strony we fregatę nie wciśniemy tylu ulepszeń, eh dylematy.

EDIT: Krieger się nie przedstawił, co skłania mnie ku podejrzeniu że zwiecha forum stanęła mu na drodze i nie zdążył przed pracą, tym samym nie dorzucił nic do puli choć zapowiadał. Acz jak zobaczy że nikt nie machnął się na ściepę to pewnie się rozmyśli
Raga chyba nie zauważył że już ruszyliśmy, poinformować go?
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 30-10-2017 o 10:35.
Eleishar jest offline