Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2017, 10:26   #61
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ok, czyli wstępny plan na niedzielę jest taki, że jak będzie pogoda jedziemy w plener - szczelamy z uków i paczamy na koniki.
Ponieważ jest to prywatna stadnina, będę wdzięczna za Wasze deklaracje kto by się w niedzielę chciał wybrać do Przysieczy, żeby Kaktus mógł poinformować właściciela.


W piątek natomiast oprócz Opolconu i zwiedzeniu kilku knajp proponuję zabawę w Labiryncie Zagadek (escape room). Zrobiłam nam rezerwację na godzinę 20.00 - potrzebujemy minimum 5 osób, wtedy wejściówki wyjdą nas po 20zł za głowę.
O co w tym chodzi?
Cytat:
ZASADY
Zasady są proste – trzeba się wydostać z zamkniętego pomieszczenie w 45 minut. Wystarczy pomyśleć i działać zespołowo. Labirynt Zagadek w Opolu to po prostu świetna rozrywka dla wszystkich.
Nie wolno:
kontaktować się za światem zewnętrznym
demolować pomieszczenia i niszczyć rekwizytów
pić alkoholu i palić
Trzeba:
świetnie się bawić
dużo myśleć i dużo mówić
mieć dużo pomysłów
Mam nadzieję, że dacie się skusić, bo podobno zabawa jest naprawdę fajna.
Wybrałam nam scenariusz Zagadki Sherloka Holmesa
Cytat:
Wydaje się, że Sherock Holmes zwariował.. Był mistrzem w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, lecz nagle zniknął.. Nikt nie wie coś z nim stało. Został po nim tylko jego pokój..
Edit:
No i cały czas czekam na Wasze deklaracje i informacje o której będziecie. Jakby ktoś chciał się wymienić numerami tel. to zapraszam na PW.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 30-10-2017 o 10:29.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem