Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2017, 12:48   #533
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sprawa wygląda tak Slan jest w szpitalu dlatego na razie odpuściłem sobie odpis dla jego postaci jak wróci to opisze przyjemne sny i ciężki poranek Krzykowskiego.

Sune dalej choruje była u lekarza jeżeli wszystko dobrze pójdzie to może w grudniu do nas wróci na razie Franciszek jest NPCowany i idzie na autopilocie.

Także tymczasowo sesja zmienia się w solówkę ale nie sądzę żeby potrwało to długo zresztą mam jednego chętnego do dołączenia do gry jako wilkołak ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

Nie wyznaczam deadlina postaram się odpisać kiedy ty odpiszesz Dhratl mam nadzieje że nie uznasz odpisu za słaby doszedłem do wniosku że duchy są jeszcze bardziej zagubione od NPCów i BG bo były związane z Różą na fundamentalnym poziomie. Ich reakcja zależy od tego co zrobi Igor.

Pan Andrzej najchęniej by wszystkie wyłapał i przerobił na magiczny alkohol ale daje młodszemu koledze wolną rękę i prawo wykonania pierwszego ruchu.
 
Brilchan jest offline