Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2017, 13:42   #26
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, dopiero doszedłem do siebie po weekendzie


Ghwryr (czyt. Gahir) to Mroczny Apostoł w heraldyce Chaosu Niepodzielnego. Potrafi być czarujący, przebiegły, kipiący od emocji lub przerażający, chociaż jego towarzysze zdążyli zauważyć że zmienia te maski w zależności od potrzeb. Która fasada jest odzwierciedleniem jego prawdziwej osobowości, jeśli którakolwiek, nie wiadomo. Jego najbardziej rzucającą się w oczy cechą szczególną jest zupełny brak mutacji, choć członkowie załogi obdarzeni darem psioniki lub czarnoksięstwa widzą, że jego aura jest przesiąknięta bluźnierczymi błogosławieństwami bogów. Wiadomym jest, że Ghwryr jest stosunkowo nowym nabytkiem pośród wyznawców Chaosu i że był wcześniej znienawidzonym niewolnikiem Fałszywego Imperatora, kosmicznym marine, jednak w krótkim czasie wyrobił sobie całkiem respektowalną reputację jako fanatycznie oddany bóstwom orator, misjonarz i demonolog. Jego sukcesy i łaski których dostąpił są często nie w smak starszym weteranom Długiej Wojny, którzy zostali pominięci na jego rzecz przez kaprysy Mrocznych Potęg.


Słuchajcie, z tym wydawaniem Infamy na statek to mam taki problem, że nie do końca wiem jak działa mechanika BC i RT. Tom i inni, jeśli macie jakiś pomysł, powiedzcie mi, chętnie na to wydam - ale po prostu się nie znam. Chętnie wrzuciłbym np. 4 IP do puli (Infamy Points = Infamy, tak?), ale czy to jest cokolwiek warte?

No i nie wiem czy nie jest po ptokach, tak jak zgadł Eleishar padnięcie forum pokrzyżowało mi plany
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.
Krieger jest offline