Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2017, 13:56   #30
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Ten okręt nie jest koszmarnie powolny. Nawet bez przełączenia energii na silniki(a to unikalna zdolność) jest jednym z najszybszych transporterów. Po przełączeniu jest szybszy niż dowolna nie-modyfikowana fregata.

Zwrotność jest słaba, zgadzam się, i zaboli nas to nie raz. Coś za coś.

Krieger: jest absolutnie OK że nikt się nie zrzucił, też nie musisz. Niczego innego się nie spodziewałem ;p
To pewnie nie będzie nasz statek na wieki wieków. Infamy zostaje z nami na stałe.

Infamy to sobie szanuj. Oprócz tego co już padło, czyli wszelakich zakupach i manipulacji, infamy chroni cię też przed durnowatymi mutacjami ( bo infamy bonus, czyli liczba dziesiątek twojej infamy pozwala przesuwać wynik w tabelkach mutacji +- infamy bonus) i kiepskimi rzutami ( bo daje ci infaby bonus sztuk infamy points'ów które np pozwalają przerzucać kostkę )
Jak na potrzeby transportera wszystko upchnałem w tych 50SP, a nawet jak pojawi się inna propozycja, to czemu miałbyś być stratny względem nas ( ja ten 1SP bardzo tanio dołożyłem ;p)
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline