Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2017, 10:41   #535
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tylko pusia jest ghost chociaż nie wiem czy zwierzęta nie zaliczają się do spirits ale na potrzeby tej sesji to ghost bo kocisko wróciło z duszy żywej istoty i ma niesamowicie silną osobowość.

Pozostałe trzy są spirits ale myślą o sobie jako o duchach choć Igor będzie wstatnie zauważyć różnice. Pilnuje ich Liściasty rycerz ten sam który pomagał wam w walce z sową.

Jak chcesz to mogę dodać to do posta.

Co do poziomu mocy dwa byty na 2 poziomie jeden na 3cim i jeden na 4tym.

Liściasty Rycerz też teoretycznie jest na drugim ale powiązanie z źródłem mocy Zielonej Arkadii i rola obrońcy daje mu wirtualne poziomy przez co jest wstanie utrzymać pogubione duchy wewnątrz domu.

Chcesz żebym to dopisał do posta czy wystarczą ci informacje tutaj i zawrzesz je w poście ? Mogę późnym popułudniem zrobić edycje tak koło 16tej.
 
Brilchan jest offline