Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2017, 15:34   #202
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kilka pytań o szaber do Mistrza prowadzącego zanim wrzucę posta:

Pytania z dziedziny małego piromana: Czy jakby James po drodze pogrzebał dorosłym po kieszeniach to znalazłby benzynową zapalniczkę ? Bo tak myślę że może się przydać jeżeli spotkamy jeszcze Jacka... Pożyczyłby sobie i odda potem a do tego wziąłby jeszcze świeczkę z dyni żeby nie dźwigać całej latarni to jeżeliby znalazł zapalniczkę to zdmuchnąłby świeczkę i schował ją do kieszeni co może się przydać jeżeli nagle będzie ciemno

2. Czy można pożyczyć parę narzędzi z warsztatu taty bliźniaczek ? Ja myślałem o jakimś lżejszym kluczu np. ovalną 13 może jeszcze jakiś drugi klucz a do tego jeszcze śróbokręt takie narzędzia które mogą się przydać do otwierania zamków jeżeli trafimy na jeszcze jakiś zamknięte a mogą też dublować za broń albo przedmiot do rzucenia jeżeli trzeba będzie odwrócić uwagę potwora albo wroga (choć tu się raczej lepiej sprawdzi grudka ziemi)
 
Brilchan jest offline