Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 19:45   #30
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
A ja powiem, że czuję się trochę olewany. (Hej, chyba tu już ostatnio pisałem... ) Jednak w trochę inny sposób niż Yora, fajnie by było jakby MG się zainteresował czasem tym co się dzieje poza główną sceną sesji. O co mo chodzi?
Moja postać sobie pojechała, i jedzie, i jedzie... Rozumiem że nie dojedzie tam odrazu, ale miłoby było jakbym dostał jakieś info od MG dotyczące tego czy ma jeszcze przed sobą długą drogę, dojechał na miejsce, wyrżnął w ścianę, znalazł sklep którego szukał czy może zauważył, że nie ma portfela... Nie wiem, cokolwiek.

Poprostu coś żeby wiedzieć, że MG czuwa.


O, i jeszcze jedna dość nieprzyjemna sprawa która mi właśnie wypłynęła. Od 7 do 18 lipca najprawdopodobniej nie będę mieć dostępu do netu gdyż będę na wyjeździe. (Przepraszam, że nie poinformowałem o tym przed rozpoczęciem sesji, ale dopiero dzisiaj rzeczywistość dała mi po pysku tą informacją przypominając, że nie mam już wiele czasu...)

EDIT: Hm... Jak narzekam to piszę dłuższe posty niż w sesji... Widać, że jestem polakiem.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.

Ostatnio edytowane przez Julian : 20-06-2007 o 19:48.
Julian jest offline