Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2017, 11:56   #109
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Wedle fluffu który ja znam (jeszcze z czasów Aniołów prowadzonych przez -2- gdy go dopytywałem) geno-ziarna się po śmierci dopiero usuwa, bo wierzy się, że w nich wciąż żyje martwy już brat.

Ale interpretacja/wiedza Stalowego bardziej mi pasuje. Płodzenie nowych SM jest wystarczająco trudne, ale sądzę, że to zależy od zakonu... niektóre mogłbyby uważać, że wycięcie SM geno-ziarno za życia może być uwłaczające (Ultramarines, Kosmiczne Wilki), a inne mają to gdzieś i wycinają gdy tylko się da (Raptorzy).

Raga.
100% nigdy się nie osiąga.
Już proces przygotowywania do ascendancji w Astartes ma wysoką śmiertelność, bo woli się zabić 10 ludzi by zmniejszyć szansę, że geno-ziarno się zmarnuje.
Genoziarna chaosytów mają jeszcze dużo mniejszą szansę na przyjęcie się.

Eleishar
Technologia atomowa została stworzona jako broń.
Dziś wielu wierzy (w tym ja), że elektrownie atomowe są najczystszą formą produkcji energii.

Imperator pokazał bogom chaosu "takiego wała". Coś od nich wykorzystał, ale po swojemu.
Mogę z miejsca napisać kilka stron różnych powodów dla których twór Imperatora jest czysty, a losowe energie chaosu są destruktywne =p
 
Arvelus jest offline