Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2017, 12:21   #512
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Kurde. Już jest listopad a końca nadal nie widać. Anonimowe! Co się tam odjaniepawla?
Złapałem fuchę (mniej więcej wtedy, gdy tutaj był ostatni wasz odpis; wielki finał mam w czwartek), myślałem, że w między czasie dam radę odpisać, ale nie dałem rady. Odpis będzie w czwartek, najpóźniej w piątek wieczorem. Chyba, że nie przeżyję podróży którą odbędę w środę i w czwartek (wtedy nie będzie już odpisu ) albo wygram 12 milionów w totku (wtedy mam w planach kupienie kołdry, więc mogę nie wyrobić się do piątku i odpis będzie w sobotę).

Odpis już przemyślałem, mam nadzieję, że wam się spodoba.

ps. w tym miesiącu będzie zakończenie gry. Trochę za dużo spadaliśmy tutaj z rowerka, ale ważne, że nadal jedziemy i już tak blisko mety.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 07-11-2017 o 12:26.
Anonim jest offline