Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2017, 12:48   #514
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Dzięki za informacje fajnie że uda nam się skończyć sesje powodzenia z kołdrami ale na totka bym nie liczył wiem z dobrego źródła że po prostu blokują numerki za pomocą systemu komputerowego teraz to nawet 3ki nie da się trafić a szóstkę to tylko jeżeli jesteś podstawionym słupem :P

Zresztą naukowo udowodniono że pieniądze z wygranej szczęścia nie dają bo albo ludzie sobie nie radzą albo ktoś ich morduje https://www.youtube.com/watch?v=E-G1uXNeFLs
Zgadzam się. Liczę, że ich maszyna potknie się i sobie głupi ryj rozwali, a moje numerki wylosują się. A z forsą i skrytobójcami sobie poradzę - jakożem potomek rodu co to nazwisko nosi od ponad trzech czwartych tysiąclecia. To więcej niż 0,7! Skoro jednak już tak mnie ostrzegłeś to nawet jak wygram to odpiszę do piątku wieczór, żeby nikt się nie zorientował.

 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 07-11-2017 o 12:51.
Anonim jest offline