Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2017, 14:19   #107
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Potwierdzam obecność. Teraz tylko wypadek losowy może mnie skreślić z listy. Bedę raczej sam, bo Ravanesh musi objąć pieczę nad naszymi młodymi w rodzinnym gnieździe Ze względów rodzinnych trudno nam będzie znaleźć opiekę nad nimi na 2 dni.

Ponadto zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie poświęcone mojej powieści - "Upadek". Zaplanowano je na sobotę na godzinę 13:00.
Ja przyjadę około 12:00 do Opola, w sobotę. Może wcześniej. Rozkminiam połączenia, bo nie będę samochodem lecz skorzystam z PKP.

Wyjadę w niedzielę popołudniem. Zapewne - kierunek Rzeszów, albo Szczecin - zależy, czy będę mógł wracać do domu, czy będę musiał zająć się pracą "na obczyźnie" na tydzień.

Do zobaczenia zatem.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem