Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 01:15   #1
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Angry [Deadlands] Showdown in Campbell City!

Kliknij to w nowym oknie i włącz głośnik

Spokojny domek, otoczony ciemnością. Ale drogie dzieci, nie bójcie się! Przecież obok plebani jest kościół. A tam na pewno nie ma złych potworków. Pewnie są tam dobrzy ludzie zamknięci na klucz, którzy teraz sobie cichutko śpią.

Czy wiecie drogie dzieci, co jest na cmentarzu? Dużo ludzi tam śpi.
Widzicie te nagrobki? Są całkiem świeże, oni wybrali się tylko na krótką drzemkę.
Czy wiecie dzieci, dlaczego nie ma nikogo w mieście? Cichutko, to będzie nasza mała tajemnica!
Wszyscy są tutaj i czekają na gwizdek który ich wybudzi ze snu. Wtedy wstaną i wszystkich przytulą!
Jak to kurwa dzwonek już był? Aha, dobra, przyspieszamy tempo wy śmierdzące bachory!

[Historia została zakazana w 130 krajach. W pozostałych krajach jeszcze o niej nie słyszano]

[Kamera przelatuje nad domkiem]

Dobrze, jest dach. Gdyby podeszły tutaj przypadkiem hordy zombie, to można by na nim posiedzieć przez chwilę...
[Wlot do domku, widać zwisające mięso] Z głodu nie umrzecie. Pomijając fakt, że zombiaki pewnie też nie.
[Rzut na ścianę ->Dużo ostrych narzędzi]
Taak, wiem o czym myślicie. Ciekawe czy oni na to wpadną.
[Rzut na zniecierpliwione twarze]
I to ostatnia chwila na siusiu.
[Wylot z domku, mgła. Ujęcie przebija się przez mgłę... Zombie Potyka się]
Chwileczkę, jaki zombie?
[Ujęcie góry. Dużo, dużo zombie.]
Aaa, tych zombie. Za mało jak na mój gust.
I co zrobią biedni, poczciwy obrońcy własnych dup?
Mam nadzieje że zdechną jęcząć w oparach własnych flaków!! Nigdy nie dotrą żywi do mojej fabryki muwhahaha! Zginą dławią się własnymi szczynami...
[Kamera wraca do chatki...]
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Kutak : 22-06-2007 o 16:31.
Darken jest offline