Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2017, 00:22   #126
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cyce, mam pomysła.

Idziemy normalnie do Delb i przeprawiamy się na drugą stronę. To będzie łącznie 9 punktów ruchu (4 bagno + 3 las + 2 przeprawa), bez pośpiechu, zrobimy to w 3 dni, a nadmiarowe 3 ruchu (3 dni x 4 ruchu dziennie = 12) poświęcimy na zbieranie żywności.

Jeżeli będziemy zbyt zmęczeni, to odpoczniemy jeden dzień w lesie, przy rzece. Następnie robimy forsowny marsz na maxa. Na przejście tego odcinka lasu potrzeba 9 ruchu (3 x las), więc: 4 ruchu + 2 za forsowny marsz + 3 za podwójnie forsowny marsz (kosztem 3 Żyw) i jesteśmy przy rzece, gdzie możemy się powoli przeprawiać i wypocząć.

Dalej to już spacerek do Birkenstein.

Przewidywany czas podróży to od 8 do 10 dni. Zależy, jak pójdą testy zbierania żywności.

Oczywiście plan nie uwzględnia innych, losowych zdarzeń i zgubieniu się przy nawigacji (które realne zaszkodzi nam tylko przy odcinku "szybki marsz", wzdłuż rzeki idąc się nie da zgubić, a w drodze do Birkenstein mamy względny luz). Naturalnie, wyliczając i wybierając trasę, nie brałem pod uwagę niemożliwego do oszacowania

Jest jedna alternatywa, której nie brałem pod uwagi, robiąc mapkę: po odcinku "szybki marsz" możemy iść rzeką, przez wzgórza. Wtedy będziemy mieli dostęp do wody i się nie zgubimy na bank, ale tam pod mgłą wojny widzę wystaje taki tyci kawałek równiny, więc idąc zgodnie z mapką, jest szybciej.

 
Avdima jest offline