Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2017, 02:15   #127
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Hoho, ktoś tu opracował całościowy plan podróży . Muszę w wolnej chwili to przeliczyć . Ciekawym, co sądzicie.

AJTowe zapytania

Pierwsze, mogę i robię.

Drugie - deklaracja są na jeden dzień, choć jakby niekiedy miały się powtarzać, możemy przyjąć jakiś stały wzorzec na X dni. Co do kierunku podróży to też lepiej określać co dzień, bo będzie afera jak się rozejdą nasze wizje kierunku podróży .

Zdarza mi się przeoczyć co nieco, bo na ogół odpisuję po pewnym czasie od przeczytania wiadomości. Żadnego posta nie trzeba, jak najzwięźlej tutaj. Ładnie to sformułował Ardel.

Koniec AJTowych zapytań

Powiadamiam też, że brak deklaracji survivalowej w danej turze bez żadnego usprawiedliwienia traktuję jako brak działań postaci. Co byście się nie zdziwili .

A i przypominam, że zdeklarowaliście się imiennie zaspokajać moje potrzeby estetyczne. Nadal nie wszyscy to robią .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 09-11-2017 o 02:20.
MrKroffin jest offline