Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2017, 21:47   #23
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Zważywszy na to, że moja postać jest "najbardziej miejscowa" - będę musiała się porządnie wczytać w ten upload o opisie okolicy - w końcu Daichi mieszka tutaj parę lat, więc powinien być najbardziej rozeznany.

@Iktor,
pierwszy raz gramy wspólnie - póki co piszesz posty z rzetelną narracją, wartkimi (i z przymrużeniem oka) przemyśleniami postaci łatwiej polubić Marco. Mam nadzieję, że moja postać nie brzmi jako zbyt "gasząca".
Jakby co obmyślam plan jakby Daichim wesprzeć w razie czego Marco przy Ekhm i mechanikach.
Niestety postawiłam go w sytuacji, że bez reakcji NPC nie mam za bardzo jak nim ruszyć póki co...
@Kaworu,
Aiko jest urocza, więc już się martwię co jej braciszek zmaluje
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 10-11-2017 o 11:07.
Guren jest offline