Wątek: Tunelarz 2?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2017, 11:25   #19
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
OK, dzięki za odpowiedzi. Sprawdzę Dungeonslayera i Fajerbola. Co do GURPS to czytałem, ale chodziło mi o mocne uproszczenie tego wszystkiego - w sensie przyspieszenie wybierania postaci (bardziej opisowe) i używanie przede wszystkim rzutów 3k6 na umiejętności (ograniczoną ich liczbę). No, ale jeszcze nie zdecydowałem. Możliwe, że będzie coś zupełnie z innej beczki.

A tak przy okazji, czy mi się wydaje, czy w Szczurołapach właściwie nie podano jak się testuje umiejętności? Mowa jest tylko jakichś rzutach w czasie odpoczynku, wyniki zapisuje się i zużywa co jest dość dziwne... Szczurolapy - Nibykonkurs no, ale ktoś z was wyczyta coś innego, no bo w sumie Szczurołapy mają fajny klimat i nawet zbliżony do Tunelarza.
 
Anonim jest offline