Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2017, 16:07   #528
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jest nowy post i wprowadzam wraz z nim Asderuki, która wcieli się w Bast.

Faraon zaproponował wam nadanie tytułów szlacheckich oraz chce wam dać ziemie, którymi będziecie mogli zarządzać. Wszystkie szczegóły znajdują się w poście, natomiast jutro obrysuję wam dokładanie zakres waszych terytoriów, a także pozaznaczam na mapie wszystkie wioski i mniejsze skupiska społeczności. Generalnie zarządzaniem włości będziemy zajmować się bardziej w tle sesji (za pośrednictwem doradcy Otesha), choć takie akcje jak rajdy na okoliczne ziemie czy obrona królestwa oczywiście będą w centrum wydarzeń. W przyszłym tygodniu stworzę w materiałach dokładny cennik przykładowych budowli/struktur, koszt utrzymania wojsk i wszystkie zasady związane z zarządzaniem twierdzy.

Na razie kolejka stricte postowa. Doka nie planuję w najbliższym czasie, ponieważ jestem pomiędzy wyjazdami i zwyczajnie nie mam na to czasu. Proszę więc o uważne zapoznanie się z moim ostatnim postem i kierowanie pytań do faraona/doradcy w swoich postach.

Czas na odpisy jest do 16/11/2017.

Jutro sporządzę wam dokładną listę znalezionych w świątyni skarbów, ponieważ muszę jeszcze zajrzeć do podręcznika, a jestem poza domem.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline