Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2017, 23:36   #590
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Prawdą okazało się to, co powtarzał wuj Lothara z Bretonii, Murphy, który uczestniczył w wielu wojnach: "Ogień wspierający nie wspiera, a ogień zaporowy nie stanowi zapory dla wroga". Mimo okrzyku maga, nie zdążył się uchylić i leżał teraz na pokładzie.
~Powinienem udawać, że mnie wcale nie ma albo że jestem martwy - pomyślał - ciekawe co teraz mi się przytrafi. Przynajmniej dostali tego, co mnie trafił. Chwilowo wolał nie wstawać. Upewnił się tylko, że ma miecz i lewak w dłoniach i nasłuchiwał kolejnych wrogów rozglądając się i nie gadając, by nie robić hałasu.
~Atak z powietrza, atak z pokładu, brakuje tylko ataku spod wody do pełni szczęścia...
 
hen_cerbin jest offline