Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2017, 12:13   #198
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Od jakiegoś czasu dumałem ale Aiko natchnęła mnie na zmajstrowanie kwadracików mapkopodobnych. Więc tak umownie naszkicowałem mapkię Waszej krypy. Raczej by orientacyjnie odległości i kształt pokazać niż w mierzenie metrów się bawić.


https://docs.google.com/spreadsheets...NMs/edit#gid=0

- Jakby kto nie miał dostępu to niech da znać. Zaznaczłem umownie te pomieszczenia co były już w sesji. 1 kratka ma ok 5 m długości. Co ważne chodzi o to, że to ma kilka poziomów i sporo grodzi ale też bardziej na podobę naszych statków i okrętów co do wielkości a nie kosmiczne wielkości na kilometry całe
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline