Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2017, 23:28   #13
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
[- Tyle czasu ile wytrzyma Charon. Odczepieniem świątyni się nie przejmujcie. Najpierw Charon, a potem oficer - ] Beshan błyskawicznie zwrócił komunikat Proteusowi [ - Charon, Proteus jako wsparcie za 15 minut - ] ostatnie czarnoksiężnik wrzucił już na wspólny kanał

[ - Którą wybierasz, Ionachkt? Której ja mam pomóc? -] prywatny vox niósł kwestie życia i śmierci prosto do właściwych uszu

[ - Legion Alpha do Rady. Gdzie jest potrzebne wsparcie? - ] powtórzony komunikat tym razem trafił do odbiornika marine Tysiąca Synów.
[ - Według mnie, w Enginarium. Choć bardziej twoje przywództwo niż wsparcie. Lub na pokładzie medycznym - ] natychmiast skorygował polecenie dla Eve o wieści przekazane przez Legionistę. Miała cel. Godny cel.

[ - Znalazłem drogę poza Sztorm. Opuszczamy Immaterium za 15 minut - ] Beshan ogłosił na wspólnym kanale lekko podniesionym głosem
- Jeden z nas może bezpiecznie opuścić rytuał i ratować Charona - powoli cedząc słowa przez głośniki hełmu obwieścił efekt współtwórcom tego sukcesu. To on był nawigatorem i wskazywał okrętowi drogę między gwiazdami - ale bez nich nie byłby nawet w stanie zebrać dość mocy by zacząć. Niewidoczny pod hełmem, krytycznie spojrzał na Hydrę, ale w końcu skinął głową
- Albo dwaj ... skoro parę setek przypadkowych żyć jest tego warte. Bracie Gwrhyr, twoja decyzja? Idziesz ze wsparciem? - zapytał Apostoła jako pierwszego - Hydra? Czy idę sam? -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 19-11-2017 o 12:31.
TomBurgle jest offline