Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2017, 00:03   #632
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No to jest post. I kilka ogólników:

1) Żółta kartka dla Arvelusa: W tej kolejce mogłeś się nie angażować, ale spodziewałem się choć krótkiego komentarza o treści: Fyodor jest biernym obserwatorem. Tymczasem zero info. Następnym razem będę robił krzywdę postaci.

2) Ekipa która dotarła do Mogilna zrobiła to nieco za późno. Cóż, musicie poradzić sobie z tym co jest. Fyodor może się powołać na Inkwizycję jako taką (jest oficjalnie ubrany i takie tam) paniom będzie dużo trudniej. Kombinujcie, bo z relacji lokalsów wynika, że przyjedzie Kanonik i nie zostanie po klasztorze kamień na kamieniu.

3) Michal… ah Michal… jako jedyna zebrała “armię”... niestety przemieszczanie armii nie szło zbyt sprawnie… cóż, jak pech to pech. Walter pomoże miażdżyć główki dziatek. (Już widzę ulgę Dru na myśl o Małgośce, która pojechała z nimi). W każdym razie walkę spróbujemy pewnie ogarnąć jakoś gdocowo.

Jest po zachodzie słońca.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline