Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2017, 08:25   #11
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Brandon podniósł głowę znad komputera i spojrzał na Dominica.
- Że się interesowała tym folklorem to wiem, że tak.- Młodszy mężczyzna odwrócił wzrok patrząc na korytarz do pokoi.
- Czy odwiedzała muzea nie wiem. Razem nigdy nie szliśmy do takich miejsc. Jeśli chodzi o tłumaczenia to jakiś czas temu Natalie pokłóciła się z Marie o coś. Poczekaj.- Brandon wstał i podszedł do szafy stojącej w korytarzu.

Po chwili wrócił z małym, płaskim pudełkiem.
- Powodem kłótni było to.- Żołnierz położył pudełko przed teściem. i otworzył.


- Nie wiem czy to egipskie czy indiańskie, ale spora kłótnia o to była.- Skrzywił Nelson.
- Natalie coś mówiła, że to ma wyłapywać złe sny czy coś. Ja się nie wtrącałem bo nie jestem przekonany co do tych zabobonów.- Spojrzał na teścia czekając na jego reakcję i stanięcie w obronie córki.
- Ja szanowałem to co Natalie sądzi o tym i nigdy nie wątpiłem, że robi coś źle. A Tata czemu pyta o te rzeczy?-
 
Hakon jest offline