Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2017, 11:56   #15
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
-Legion Alpha do Rady. Gdzie jest potrzebne wsparcie? - Legionista powtórzył komunikat na kanale vox.
-Według mnie, w Enginarium. Choć bardziej twoje przywództwo niż wsparcie. Lub na pokładzie medycznym. - Padła odpowiedź od Beshana.
Sharaeel uznał że powinien się wtrącić, w końcu to on miał pełny ogląd sytuacji. Kto mógłby lepiej pokierować Alphę na właściwe miejsce?
-Przeliczam dane... Dotarcie do maszynowni powinno Ci zająć trzy minuty i czterdzieści dwie sekundy mniej niż do sterowania świątynią. - Odezwał się przez vox młody Magos. - Ubytek mocy zablokował niektóre windy, wyznaczam optymalną trasę. Konwertuję plik i wysyłam. - Przesłał Legioniście zapis drogi w formie informacji głosowej. Jeśli nie napotka po drodze komplikacji, powinien błyskawicznie dotrzeć na miejsce. Przewodnik zawierał jeszcze jedną, dodatkową wiadomość. Brzmiała ona "Postaraj się nie zniszczyć cyber-komponentów", Sharaeel nie byłby sobą gdyby nie spróbował pozyskać nowych materiałów do badań.
-Setebos, Alpha jest trzy minuty drogi od was. Wytrzymajcie. - Poinformował Regenta czekającego na wsparcie.
-Ionachkt, wyślę Ci wsparcie jak tylko będę miał kogoś do przekierowania. - Nadał do medyka pokładowego, choć przeczuwał że rozwścieczony Aptekarz zdąży do tego czasu pozamiatać swoją pracownię.
Szybko zrobił diagnostykę uszkodzeń, czekało go bardzo dużo pracy, zakładając że nic więcej nie zostanie zniszczone... miał nadzieję, że jego własne eksperymenty zbytnio na tym nie ucierpią.
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 16-11-2017 o 12:03.
Eleishar jest offline