Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2017, 14:27   #40
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Powiem tak: nie chce mi się babrać w jakieś inkwizycje i inne religijne bajery. Sesja będzie o duchach, o demonach, o zombiakach ale takich czysto wymyślonych na potrzeby sesji. I będzie się dziać w tych wymyślonych realiach. Nie pasuje mi jakieś wiekowe tradycje i organizacje z ukrywającą się wiedzą tajemną. Jak coś było to dawno i nieprawda i trzeba w grze sprawę odkrywać na nowo. Więc żadne inkwizycje, iluminaci, bractwa tajemne itd. mi nie pasują w tej wizji sesji. Jak coś jest to tu i teraz względnie w okresie międzywojnia jakieś ploty i pogłoski, że może coś tam z czymś tam jest nie tak całkiem banialuką dla ciemnoty i fanów mistycyzmów jadacych na opiumowych oparach.

- Dumam nad siedzibą i filozofią tej Agencji. Wacham się między bardziej neutralną Szwajcarią a jawnie pro aliancją Wielką Brytanią/Francją. Co kto woli? Dla kogo by wolał pracować?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline