Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2017, 09:55   #444
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Jeszcze nie wróciłem do końca, ale zacząłem na bierząco śledzić akcję, co - mam nadzieję zwiastuje powrót do zdrowia.

W razie jakby co, dam kilka deklaracji, nie jest to co prawda post, ale zawsze coś.
W starciu z takim kiziorem następująca taktyka:

1) Zwrócić na siebie jego uwagę - szalony czy nie, Brachiozaur powinien przykuć jego uwagę.
2) Skoro jest świrnięty można spróbować innej dyplomacji - Tyranozaur ma dopakowane na max Zastraszanie... może spotulnieje?
3) Jeżeli już miałoby dojść do walki wręcz, Zaurus będzie ukrywał się w swojej małej jaszczurkowatej postaci starając się zajść metalowego do tyłu, potem zmiana w triceratopsa, tratowanie (bez nadziewania na rogi!) i z powrotem ukrycie. Czynność powtórzyć.

Opcje przedstawi szefowej przed lądowaniem do akceptacji.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline