Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2017, 11:04   #125
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Żyję!

Snigonas - wartości atrybutów z rasy nie modyfikują ich wartości początkowych (tych ósemek), tylko możliwe wartości maksymalne. Istotne to będzie przy wyliczaniu atrybutów.

Ryo - uzupełnij proszę KP.

Wrzuciłem resztę wybranych przez Was kultur. Jeżeli zastanawiacie się jeszcze nad innymi, to dajcie znać (ale nie przesadzajcie).

Teraz musicie uzupełnić język (w karcie "umiejętności") i alfabet jeżeli chcecie (ma koszt w PD, musicie sobie wtedy odjąć). Jeżeli chodzi o wiedzę o regionie, to dajcie znać czy chcecie pochodzić z jakiegoś istniejącego oficjalnie miasteczka czy z wymyślonego - ustalimy co i jak. Wypiszcie tutaj ewentualne wady i zalety (i umiejętności), które są polecane, a by się Wam podobały - będziemy mieli na potem. Na koniec musicie się zdecydować, czy kupujecie paczuchę umiejętności (polecam, to dobry start, żeby wpasować się w klimat pochodzenia). Jeżeli kupicie - odejmujecie PD i uzupełniacie w umiejętnościach o odpowiednie wartości.

Ja zaczynam pracować nad przygotowaniem dla Was tłumaczenia profesji.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline