Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2017, 18:17   #53
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
LILY CAGE

Teo chłonął każdy ruch Dorothy, żeby zdołać go odtworzyć, kiedy nadejdzie kolej Lily. Z jednej strony próbował zapamiętać wszystko, ale z drugiej miał zamiar się nie spinać nadmiernie i przy wykonywaniu tak rutynowej czynności dać się ponieść pamięci mięśniowej. W razie problemów Doros zawsze może udać zasłabnięcie, omdlenie, utratę równowagi, czy cokolwiek.

- Nie, ja nie straciłam przytomności. Chyba. Nie ma teraz czasu na wyjaśnienia. Sprawdźmy, co wyjdzie u ciebie i zachowajmy wyniki w dwóch kopiach co najmniej, jedną wezmę ja, drugą ty. Potem poszukamy Thoma i wyciągniemy ze skurwiela, co dokładnie ci zrobił i dlaczego.

Kapłan wbrew sobie rozejrzał się za czymś, co łatwo ukryć i może posłużyć, jako broń. Jakiś ostry nożyk, albo szpikulec, w ostateczności nożyczki. Ehud przygotował sobie sztylet o dwóch ostrzach, długi na jeden łokieć, i schował go pod swoimi szatami na prawym biodrze. - wspomniał fragment Księgi Sędziów.

Miał nadzieję, że Dorothy podchwyci jego pomysł i pomoże w poszukiwaniach podejrzanego. W przeciwnym razie odprowadzi ją do pokoju, poprosi o pozostanie wewnątrz i nie otwieranie nikomu a sam poszuka Thoma, ewentualnie zgarniając po drodze pozostałych agentów, jeśli będą chcieli mu w tym pomóc.
 
dzemeuksis jest offline