Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2017, 18:21   #228
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje że nic w poście nie przesadziłem ? Wrzuciłem do posta parę rzeczy które James wziął ze sobą ale ustalałem wcześniej w komentarzach plus wyrzuty sumienia Jimma.

Co do sytuacji teraz ja bym proponował zrobić tak:
1. Związać Butcha niby by się przydał jako egzekutywa siłowa ale mu nie ufam bo skoro zdradził raz może zdradzić i drugi albo mu się coś tam odwidzi. Wiem że gramy dzieciakami pełnymi wiary w ludzi ale moim zdaniem za duże ryzko.

2. Rozdzielanie się to zły pomysł. Szczególnie żeby El szła sama z Butchem pewnie by sobie z nim poradziła ale jeżeli spotkacie leśnego dziada, potwora albo właściciela machiny to Butch raczej znów nas zdradzi nawet jeżeli tego nie planuje teraz.

3. Ja tam najpierw zszedłbym do piwnicy, otworzył drzwi za pomocą łomu albo śrubokrętu co Jimmi pożyczył z warsztatu (odkręcić śrubki w zamku albo zawiasy w drzwiach). Z cieniami sobie poradzimy za pomocą latarki + zapalniczka i świeczka.

4. Jimm + April powinni wspólnie dać radę wymyślić jak bezpiecznie odłączyć dzieciaki z piwnicy a potem wspólnymi siłami pójdziemy na machinę z dziećmi z miasta

5. Fajnie by było jakby Alec brat Jamesa był tam gdzieś w piwnicy ale to nie jest aż tak ważne.

Zastanawiam się czy czegoś z tego planu nie powinniem doedytować do posta ale na razie wrzucę tu jako komentarz.
 
Brilchan jest offline