Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2017, 20:16   #12
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Oh Boni... wiem, że jesteś przyzwyczajony do opcji full wypas z wszystkimi cacuszkami Drugiej Republiki, a nawet i bardziej zaawansowanych, liofilizowaną żywnością i wszystkim tym co jest teraz i w przyszłości, ale... zresztą już o tym pisaliśmy... eh...

Astroport na większości planet służy zazwyczaj tylko do przyjmowania statków. Naprawy, jeśli są, to bazowe, ponieważ większość szanujących się kapitanów ma w załodze Inżyniera, albo innego speca co krypę poratuje.

Jeśli chcesz pełnoprawne usługi naprawcze to udajesz się w kierunku głównych planet Wysokich Rodów, Stolicy, lub na ważniejsze Gildyjne. Czyli tam, gdzie są kosmiczne doki. Z czego cena będzie niebotyczna, bez odpowiednich kontaktów czy powiązań. Ręka rękę myje.

Co do nadajnika nadprzestrzennego to nie znalazłem nigdzie w mojej pamięci podręcznikowej by taki istniał. Zakładam jednak, że Może istnieć, ale minęło milenium od Upadku i był to okres wyniszczania technologii. Podziękuj Kościołowi za to. Może kiedyś się pojawi, ale nie ma tego w kanonie. To nie Gwiezdne Wojny są, które to są o wiele bardziej zaawansowane niż Gasnące Słońca.

Daj mi się ogarnąć i jutro powinien bez większych problemów pojawić się post. Dzisiaj raczej już nie dam rady stworzyć czegoś spójnego.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline