Wątek: [Kult] Kąty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 17:40   #103
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bob Smith

Spojrzał na Sarę zdziwiony, przyjrzał się jej „Przecież właśnie to powiedziałem, żebyśmy stąd wyszli, bo nie będzie można się z tego wytłumaczyć...” po chwili dostrzegł jednak, że kobieta jest w głębokim szoku, „No tak przecież ja przeżywałem to samo, gdy wciągnęło mnie do hotelu...”
Skinął tylko jej głową na zgodę, zadowolony z tego, że udało mu się ją zatrzymać i przekonać do wspólnego działania ”tak to teraz najważniejsze”.

- Jestem Bob - powiedział tylko uspokajającym tonem - Zrobimy właśnie tak jak Pani mówi.

Spojrzał jeszcze na pozostałych, kusiło go, żeby zabrać broń agenta. Z drugiej strony, było to tak sprzeczne z zasadami o jakich się uczył, że postanowił poczekać. „Jeśli dane mi będzie wyjść ostatniemu, to chyba zabiorę tą broń agentowi, może i jest to odrażające, ale nie zamierzam walczyć z okultystami gołymi dłońmi. W każdym razie nic na siłę. "- pomyślał po czym rozejrzał się po pozostałych, aby zobaczyć w jakim są stanie, szczególnie Alan, gdyż tylko on wiedział choć w przybliżeniu wiedział z czym mamy do czynienia i jak to pokonać.
 
Eliasz jest offline