Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2017, 23:17   #7221
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
PS[/b] Tak w ogóle to powróciłem do standardowej trudności rzutów obronnych przeciw śmierci (= 10 zamiast proponowanych 15, których nie użyliśmy). Takie ułatwienie w zabijaniu postaci nie będzie mi potrzebne...
To może przy okazji zrezygnujemy też ze zmniejszenia liczby postaci i odrzucenia beyond damage dice?

Jak wcześniej dyskutowałem z BloodyMarry to stwierdziłem, że idę "Katować Ratona" Więc jak postanowiłem, tak zrobię. Movement jak na screenie na dole (powinno wyjść 6 kratek) i strzelam z łuku w żyjące kraby. W Xabrika preferowany menacing attack

Ruch Shillen też jest zaznaczony na screenie. Marry mówi, że ładuje z łuku w pełzacza.

Screen.
 
MatrixTheGreat jest offline