Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2017, 19:20   #215
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Zlot, zlot i po zlocie…
Pusto tu trochę bez Was, wiecie?

Oto spotykają się teoretycznie obcy sobie ludzie, niektórzy widzą się po raz pierwszy w życiu, każdy z nas jest z innej bajki, a jednak wystarczy parę chwil i od razu łapiemy kontakt, i zawsze jest o czym pogadać. Magia normalnie!

Dziękuję wszystkim, którym udało się zjawić w Opolu w ten weekend. To dzięki Wam ten zlot się udał w 120%! Aż pozwolę się sobie nieco rozpisać…

Aiko – Strasznie się cieszę, że dotarłaś. Czasu było jak zawsze za mało, ale cieszę się, że miałyśmy chociaż tych kilka chwil na paplanie. Pozdrów tego swojego męża – trolla.
Amon – a raczej Fuj Amon, specjalista od dziurek, z rodu Disco Polo. Widziałam zacięcie, widziałam progres, poćwiczysz i może coś będzie z tego. Tylko przestań się odzywać, bo psujesz dobry efekt, jaki czasem przez pomyłkę sprawiasz. ]:>
Armiel – Łysa Pradawna Groza zaszczyciła nas swoją obecnością i od razy +100 do wyjątkowości zlotu. Nie wiem jak Ty to robisz, ale w Twoim wykonaniu mogę słuchać opowieści o wszystkim.
Aschaar – Nie wiem czy to czytasz, Wielki Zuy Zbanowany, ale miło było znów Cię spotkać.
Cattus – Nawet fajne te Twoje łuki… W sumie to nawet Ty jesteś fajny. Pozdrów Aleksa.
Cedryk – Miło było wreszcie poznać osobę, którą już tyle lat widywałam na forum, a która mieszka praktycznie rzut beretem od Opola. Mam nadzieję, że nie żałowałeś przybycia.
GreeK – Zrobiłeś mi mega pozytywną niespodziankę swoim przybyciem. Za to wybaczam Ci wszystkie rudości... <łaskawie macha macką>
Gryf – Świetnie było poznać kogoś ze starej gwardii. Masz chłopie talent do tych rysunków, co do innych, to musiałbyś mi jeszcze udowodnić.
Hakon – Szkoda, że nie daliście radę wpaść z Kamilą w niedzielę, ale oczywiście rozumiem. Super, że byliście. Pozdrów żonę i podziękuj za zajęcie uwagi małej macki.
Krakov – Tobie należą się specjalne dodatkowe podziękowania za przygotowanie kalamburów, przywiezienie planszówek i w ogóle wsparcie przy ogarnianiu zlotu. Wybaczam nawet sznurówki.
MTM – Nie wykonałeś co prawda questa (nie, nie uznaję!), ale za te pięknie wręczone kwiaty, za odwagę i za zrobienie wszystkich graczy w… bambuko w Avalonie masz ode mnie propsa.
Neoworld – Szkoda, że nie udało się zagrać, ale to chyba świadczy o tym, żeśmy się nie nudzili. Ciebie jeszcze nieraz zobaczę, więc tutaj to tyle. Buziole dla Gosi.
Leon – Leon, oj Leon… Ty wieeeesz… <pacza znacząco i podnosi brew> Byłyby achy i ochy, ale za to zarażenie mnie w Stworze masz tylko lajka… na gołą klatę. Rozbieraj się, już!
Proxy – Mój prywatny strażnik kart. Zachwyciłabym się tu Tobą, ale za to „na Mirę wolno krzyczeć, gdy chodzi o telefon” fochłam. Bardzo. O.
TomBurgle – Krótko panie, krótko! Ale niech Ci będzie, że zrobiłeś dobry efekt… Pozdrowienia dla lubej.
Zara – Zaaaaraaaa coś napiszę, noooo. Super było Cię poznać, cieszę się, że wytrzymałeś do końca.
Zormar – Cieszę się, że tym razem udało Ci się dłużej posiedzieć na zlocie. Podpisałam się pod tym ja – Twoja (wy)„strzałowa” Macka.

Po przeliczeniu, policzeniu i zaliczeniu… wyszło mi, że wraz z osobami towarzyszącymi przewinęły się przez zlot 24 osoby! Chyba mamy tym samym rekord frekwencji, mili Państwo.

Mam nadzieję, że ktoś jednak zdecyduje się przejąć pałeczkę orga i zorganizuje w przyszłym roku znów zlot, bo - co Wam tu więcej będę słodzić – warto i już.

Ja ze swojej strony jeszcze raz dziękuję.

O zdjęcia i materiały videło proszę molestować Krakova, tymczasem wrzucam dwie pamiątkowe focie z Labiryntu Zagadek.

Oto ekipa Liczy, którzy w piątek zmierzyli się i przeszli escape room "Pułapkę": (od lewej) Cattus, Zara, Alex, Leon i głowa Proxy'ego, czyli team: "Proszę nie przesuwać szafki".


Oto druga ekipa, która zmierzyła się z escape roomem "Zagadka Sherlocka Holmesa". Nasi detektywi, którym udało się rozwiązać zagadkę to: (od lewej) Anka, Amon, Mira, Cedryk i Krakov.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 19-11-2017 o 20:21.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem