Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2017, 23:30   #209
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Suma summarum... nie.
Warhammer niemalże nie wspomina o nanotechnologii... jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to implant black blood.

Efekt:
Stopień trudności oceniam ja na podstawie tego jak bardzo podoba mi się pomysł, a przede wszystkim tego jak bardzo OP efekt chcecie osiągnąć =p

A gdybyście mieli tkankożerne nanity zdolne do podróży w powietrzu to choroba już nie byłaby wam potrzebna, więc aby je dopuścić będziesz potrzebował bardzo fajnego rozwiązania fabularnego, najpewniej będącego uwieńczeniem dłuższego wątku

Btw.
Jutro post.
W sobotę autentycznie postanowiłem, że mam wolne i pykam w Wings of Liberty i spędzam czas z dziewczyną, a dziś lenia miałem i nie chciało mi się absolutnie nic więc dalej pykałem w Wings of Liberty =p
 
Arvelus jest offline