Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2017, 18:07   #843
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Czy nasze mundury różnią się bardzo od ichnich? Można zerwać emblematy, oznaczenia itp., ewentualnie zgubić kurtkę?

Pytanie do Cohena czy Karl powiedział hasło Bertowi?

Mój plan jest taki zrywamy oznaczenia naszej armii lub ewentualnie bardzo brudzimy mundury, wybiegamy w kierunku naszych wrogów, mówimy głośno hasło i krzyczymy na całe gardło, że mają na wzgórzach magów ognia i zaraz będzie totalny kocioł. Oczywiście wydajemy PS-y.
Jak widać wprowadziłem do posta zmiany związane z tym pytaniem. Plan był możliwy do zrealizowania i kosztem 1 PS oraz kilku PŻ (wyleczonych w części później przez Abelarda) zakończył się sukcesem.
A wróg się wycofał.

@ wszyscy

Jak widać dodałem około 1/3 dodatkowego materiału. Jeśli ktoś ma ochotę opisać swoje działania jeszcze z bitwy to oczywiście można, ale już jesteśmy po (raz jeszcze gratulacje) i sytuacja jest taka, że jest wieczór, nikt was chwilowo nie atakuje, a ogólna sytuacja nie wygląda źle.
Co prawda Loftusowi z jakiegoś powodu pojawiła się gęsia skórka i ma poczucie wewnętrznego niepokoju, ale poza tym nic nie wskazuje na problemy.

Jeśli ktoś ma ochotę przeszukać pobojowisko to może to opisać na zasadzie światotworzenia - możliwe jest znalezienie broni, fragmentów zbroi (w tym kolczych), a jeśli ktoś po prostu opisze szukanie, to mu wylosuję co znalazł. Można także zająć się rannymi, poszukać wciąż żywych wrogów, itd.

https://docs.google.com/document/d/1hz-Kkizd-xdIUC_y-TeNTLwMP3rntxTEAbKV31JDbas/edit?usp=sharing

Ale chciałbym, by post zakończył się deklaracją, co bohater zamierza robić w nocy.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline