Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2017, 19:26   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kolejną sprawą którą można z takich spotkań wyciągnąć to w zasadzie coś z pogranicza Białego Wywiadu o którym Pip nie wspomniał zajmując się bardziej romantyczną częścią pracy agencji wywiadowczych.
- Wziąłem na tapetę to co najczęsciej mi się rzucało w oczy w filmach i innych takich. Bo temat - rzeka, można by elaboraty i książki pisać. Ale ogólnie no fakt, im bardziej zbliżona gra/książka do reala tym mniej porywający a bardziej mrówczy i stresujący a nie ekscytujący pojawia się obraz. Ot, kolejny pracownik w systemie tyle, że specyficzny.



Cytat:
Ale ponieważ dyskutujemy na forum o RPG to nie wydaje mi się żeby ten wywiad w frakach nie jest dla nas szczególnie porywający. Z tej prostej przyczyny że w odróżnieniu od Bonda jak zmrok zapada nie wymykają się żeby z pistoletami przemykać po tajnych bazach dwa piętra pod salą balową.
- Fakt. Realność zabija grywalność i na odwrót. Dlatego kwestia jak chcemy bawić się w tych szpiegów. Jak tak boondowo właśnie no to w sumie jedziemy filmowo, na kino akcji i sensacji i wiele to wtedy z realizmem wspólnego nie ma ale jest takie filmowe właśnie. Tak jak grać w moim odczuciu chyba nie było potrzeba jakiegoś arta czy ściągi a jakby ktoś potrzebował jednak coś by gdzieś to użyć jakoś u siebie no to tutaj tak popunktowałem parę rzeczy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem