Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2017, 20:19   #297
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Mea culpa... W takim razie MG będzie musiał tu zadecydować i ogarnąć chaos, jeśli takowy zapanuje. Ja tam zawsze mogę edytować posta, od tego jest ta opcja na forum.

W każdym razie ja to widzę tak, że Igwe nie czyta myślach Enki, więc kiedy tylko usłyszy o jeźdźcach (tudzież ich zobaczy), to wyjdzie tak jak zaplanowałem w swoich postach. Na razie kończy się na wyjechaniu, zaś te dialogi, które napisałem na samym końcu ostatniego posta, to informacja dla MG co powie Igwe, kiedy tylko znajdzie się w zasięgu krzyku. MG może te wszystkie akcje zaprzeczyć, tudzież sprostować w swoim poście.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-11-2017 o 20:22.
Warlock jest offline