Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2017, 13:09   #237
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
Oczywiście na każdym jednym zdjęciu muszę wyglądać jak człowiek po twardych narkotykach...
Masz interesujący zwyczaj "pozowania" do zdjęć. Tzn gdy wiesz, że Cię fotografują, to patrzysz w obiektyw i starasz się wyglądać normalnie. Zupełnie odwrotnie niż np. Amon.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Krakov szkoda, że nie masz zdjęcia z mojej interpretacji kalamburu piosenki "Wytrąciłaś mnie z równowagi." odegranego do Miry. Huk upadku był słyszany podobno na peryferiach Opola.
Też żałuję. Upadek był doprawdy imponujący, podziwiam poświęcenie W ogóle mam nadzieję, że następnym razem (jeśli takowy będzie) to na kalambury poświęcimy trochę więcej czasu. I wtedy spróbujemy udokumentować to na materiale filmowym. Jeśli oczywiście będziecie mieli ochotę mając świadomość, jakiego poziomu trudności należy się spodziewać
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem