Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2017, 17:53   #7322
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Shillen najwięcej obrażeń zada walcząc sejmitarami z Rahnulfem u boku, mają dodatkowe ataki jak walczą wręcz ramię w ramię.

Eol może mógłby spalić komórkę czaru na smite, będzie większa szansa że pełzacza zdejmie.

Rashad spróbuje atak rapierem + Booming blade na trzymającej go ośmiornicy. Stara się walić w macki które go trzymają.

Oscar jest schowany koło ośmiornicy, nie ma jakiegoś ataku okazyjnego albo bonusu do ataku?
Myślałam o strzelaniu z łuku, żeby zbytnio do ośmiornic się nie zbliżać i nie dać się złapać w którąś z wolnych macek, bo wtedy raczej w żaden sposób Shillen nie pomoże Rashadowi
E.
Mapka

Także jak pisałam tak uczynię ^ powyżej link do tego gdzie chciałam Shillen przesunąć zanim będzie strzelać w tą ośmiornicę, która jest bliżej.
Także dwie krateczki na prawo żeby być na przeciwko naszych przerośniętych owoców morza i jedna do góry, bo nie wiem jaki zasięg macków mają, a ja się w hentai'e nie bawię
 

Ostatnio edytowane przez BloodyMarry : 21-11-2017 o 18:18.
BloodyMarry jest offline