Wątek: Tunelarz 2?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2017, 17:52   #27
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Jeśli dobrze rozumiem to "kolumna dziesiątek" jest w niebieskim polu, czyli predefiniowana w całości w trakcie tworzenia KP.

Też ciężko mi domyślić czym się rzuca, ale stawiałbym 3k6/k20.

Ciekawi mnie natomiast wzór na wyznaczenie "współczynnika mocy magicznej". Skądinąd niezła nazwa.
To ostatnie to większy z Wiedza/SiłaWoli, więc nic skomplikowanego.

Rzut k20 wszędzie oprócz "procentów", które są oczywiście k100 (ale te są rzadko - niektóre czary mają w opisie procenty, w sumie można to robić k20, ale już tak napisałem).

Resztę już dam w rekrutacji jak dokończę zasady. Piszę je w punktach ze spisem treści, który można kliknąć i przeniesie do stosownego tematu. Staram się, żeby wszystko było jak najkrócej, ale pewnie i tak dla zainteresowanych nie obejdzie się bez wysłania doc przez email (choć w rekrutacji uda mi się napisać jeszcze większy skrót wystarczający, żeby zagrać jak kogoś nie interesuje za bardzo mechanika).

Zamieniłem "Obronę" na "Więź atomową", no bo w sumie tam i tak są możliwe opcje tylko "-1", "0" i "1", czyli elektron, neutron i proton.
 
Anonim jest offline