Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2017, 20:05   #232
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- A właściwie to gdzie leci Rohan? Bo Alex traci ślad Papy (lub kogokolwiek) gdy jej zejdzie z czujników w udzkodzonych sektorach. Czyli może odtworzyć trasę Jeana mniej więcej do momentu jak przechodzi on z pokładu B na C. A dalej to namiarów nie ma. Stąd pytanie gdzie i co leciał by sprawdzać Rohan.
Wzdłuż trasy jaką pokonywał zanim zniknął, a potem do miejsca gdzie był ostatni sygnał. Rozejrzy się. Sprawdzi pomieszczenie. Nie wiem jak duże one są, ale priorytetem będzie nie zostawianie lasera na zbyt długo. Jeżeli Rohan straci 10 minut bez żadnych efektów, to wróci do swojej pracy i prześle sygnał do Alex o tym co już sprawdził.

W kwestii kwasu: otwórzcie grodzie zdalnie, samo wywieje te chmurę. To już raz powiedział inżynier do pierwszego oficera. Oczywiście, że Alex ma zabezpieczenia i protokoły nie pozwalające tak sobie otwierać okien w czasie lotów kosmicznych, ale może poprosimy naszą hakerkę, żeby z nią to przedyskutowała?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 23-11-2017 o 20:08.
Mi Raaz jest offline