Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2017, 20:45   #236
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślałam by dostać się tam od zewnątrz. Wrócić drogą którą wydostałam się z panią doktor.
- No to powinno być możliwe. Co prawda w tej śluzie na koniec mojej tury jest Abe ale jednak nadal powinno być to możliwe. To robicie tak czy jakoś inaczej?



Cytat:
Czyli, skoro Rohan jest na „mecie” to zrobi przemarsz w stronę domniemanego „startu” na tyle, na ile czas mu pozwoli. Żeby z laserem nic się nie stało pod moją nieobecność. Nie potrzeba mi Aliena biegającego z naszym laserem...
- W teorii jest na mecie No ale wedle planu to Jean miał uporządkować miejsce na następne spawanie czyli właśnie gdzieś tu gdzie przepalił się Rohan. Ale to taki plan nie wiada jak z praktyką wyszło. Zostawienie lasera no tak samo z siebie nie powinno mu się nic stać co prawda ale sam z siebie nie będzie robił progresu w wypalaniu. Trzeba by wpierw zmajstrować coś co by nim sterowało albo znaleźć zastępstwo.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline