Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 21:58   #41
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie znasz historii postaci, nie znasz postaci, więc nic nie wiesz. Poza tym ja decyduję jaki będzie mój Lisz, potężny czy słaby, dobry, neutralny, zły. Nie widzę sensu gry przepakowanym gościem, który rozwala wszystko co się ruszy. To psuje jakość rozgrywki, a postacie mają być równe. W historii mocno przepakowałem moją postać, ale na końcu zdegradowałem go, aż miło.
Niby czemu nie miałby tak wyglądać? Lubię łamać stereotypy.
Powiedz mi jak niby Nekromanta nie żyjąc, może zmienić się w Lisza jak do tego potrzebna jest jego magia lub magia innej osoby? Moja magia jest silniejsza niż magia mojego Lisza, więc nie będzie się rozpadał.
On jest pod moją kontrolą, więc jest równy innym graczom, jest neutralny, nie rozpada się, chce naprawić to co zepsuł, jest wyłomem wśród Liszów.
 
Alaron Elessedil jest offline