Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 22:27   #42
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Juz mam. Co prawda do sesji weszla jedna osoba wiecej niz myslalem ale co tam... Jak sie zalamie nerwowo to ktos najwyzej lisza ze mnie zrobi...

1. Midnight (panie przodem...)
2. Alaron Elessedill. Co prawda jak zobaczylem PW to mi sie slabo zrobilo, ale lisz jest naprawde fajny. Mozecie go nie dotykac ale postac jest ok.
3. Archenar. Za wesolka, ktorego mi podeslal. KP moze nie imponujaca rozmiarem ale mi sie spodobalo
4. brazowy kroliczek
5. Shadowdancer. Odrobina sprytu i zrecznosci mile widziana.
6. Ercekion. Twoja druga karta mi pasuje. Powazne i potrzebne uzupelnienie druzyny.

Jak widzicie 5 postaci jest. Chcialem 4 no ale...

Sesje zaczne w ta sobote; dzis pozno, jutro Tesco z zona po pracy a na sobote odpoczne przynajmniej. Mozecie tutaj jeszcze sie zastanowic, czy sie znacie, czy jestescie w srodku czegos, czy tez trza was zgarnac ze szlaku. Punktem startowym przygody jest niewielkie miasto z 3 karczemkami, improwizacja murow obronnych i... najazdem tych... no tych bezwonnych (?) heh... no ok troche paskudnie pachnacych zlych goblinow i...
 
corenick jest offline