Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2017, 00:34   #651
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No i mamy pełnoprawną kolejkę. Jest cytat z biblii, będzie dobrze.

Aiko i Arvelus możecie wziąć w obroty opata. Dla Was to kolejka krótkich postów wymienianych ze mną. Czyli pisze Wasza dwójka, ja wstawiam odpis opata.

Druidh zbiera informacje. Co zbierze to jego. Karczmę możemy ogarnąć w krotkich postach. Ty piszesz, ja wrzucam odpowiedź.

Corax, poki co jest po walce, wiec możemy porzucić gdoca. Deklaracje? Rozkazy? Paradoksalnie największym problemem niemowy jest to, że otoczyła się szeregiem sojuszników, którymi trzeba teraz dowodzić.... tabliczką.
Krótki post z deklaracją i moja odpowiedź.

Oznacza to, że w tej kolejce pojawią się conajmniej trzy moje odpowiedzi. Nie ma limitu czasowego, ponieważ czasowo też macie różne momenty. U Michal minęły 3 minuty, a u Franki ponad półtorej godziny...

Oczywiście jestem otwarty na pytania.

Oczywiscie jezeli wolicie gdoci, to mogę przemyśleć takie rozwiazanie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline